Abercrombie & Fitch Fierce Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Abercrombie & Fitch Fierce Erkek Parfüm

Fierce by Abercrombie & Fitch , erkekler için Odunsu Aromatik bir koku. Fierce , 2002'de piyasaya sürüldü. Fierce, Christophe Laudamiel ve Bruno Jovanovic tarafından yaratıldı. Üst notalarda Köknar, Limon, Portakal, Kakule, Petitgrain ve Deniz Notaları; orta notalarda Biberiye, Vadi Zambağı, Yasemin, Gül ve Adaçayı; temel notalar Misk, Vetiver, Meşe Likeni, Brezilya Gülağacı ve Sandal Ağacı'dır.

Üst Nota
Köknar

Köknar

Limon

Limon

Portakal

Portakal

Petitgrain

Petitgrain

Kakule

Kakule

Deniz suyu

Deniz suyu

Orta Nota
Biberiye

Biberiye

Zambak

Zambak

Yasemin

Yasemin

Gül

Gül

Adaçayı

Adaçayı

Alt Nota
Misk

Misk

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Meşe likeni

Meşe likeni

Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Abercrombie & Fitch Fierce Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Abercrombie & Fitch Fierce Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 12 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 84 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
84%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
12 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
33%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
50%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
17%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
17%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
17%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-32 Yaşlar için uygun
2002 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 86
6081 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Abercrombie & Fitch Fierce Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
6 Adet Oy Kullanılarak
67 Puan Aldı

Abercrombie & Fitch Fierce Erkek Parfüm Yorumları

Bana öyle geliyor ki erkeklerden çok kadınlar için büyük bir zevk)). Örneğin iş yerimdeki kızlar onu çok olumlu değerlendirdi. Egoist kokusuna hafif bir benzerlik var.
Bu özel kokuyu çok seviyorum.Ancak şimdi biraz daha kalıcı bir güce sahip olabilirdi… Sonuç olarak, harika bir erkek parfümü
Bu parfüm kadınlar için bir mıknatıs . Çok çekici ve seksi. Su-mineral notaları ile karıştırılmış turunçgiller ile açılır. Sonuç ferahlatıcı, misk kokulu ve seksi bir kokteyldir. Gençler için daha uygun.
acı bitkisel tonlarla tatlı-baharatlı. Ve kimyasal değil,
Bu ürünü aslında satın almadım ama kocam için almayı planlıyorum. Alışveriş merkezinde Abercrombie'nin yanından ne zaman geçsem, mağazadan şiddetli bir koku geliyor ve yemin ederim bu beni benden alıyor.
Hiç bir Abercrombie mağazasında dolaştınız mı ve Abercrombie'den yeni satın aldığınız giysilerde güzel bir kokunun olduğunu fark ettiniz mi veya yeni bir benzersiz koku algıladınız ve kendi kendinize bu nedir diye düşündünüz mü? Fierce modeli onların imza kokusu. Fierce bir erkek kolonyasıdır ama ben onu bir kadın parfümü kadar seksi buluyorum. Orada satış yapan erkekler ve kızlar bile bunun çok unisex bir koku olduğu konusunda hemfikir. Uzun zaman önce mağazada alışveriş yaptım ve her zaman kokunun ne olduğunu merak ettim. Mağazadaki tüm parfüm örneklerini koklayarak başarılı bir şekilde dolaşıyordum. Sonra bir gün bir satıcı kıza, mağazaya her geldiğimde kokan kokunun ne olduğunu bilip bilmediğini sordum ve bunun Fierce olduğunu söyledi. Beni numune şişesine götürdü ve bileğime püskürttüm. Fark ettiğim ilk şey, çok güçlü ve biberli / misk notasıydı. Ne de olsa bir erkek kolonyasıydı ama ilk nota neredeyse beni korkuttu ve bunun doğru koku olmadığına inanmamı sağladı. Ama satıcı kıza güvenmeye karar verdim ve biraz alışveriş merkezinde dolaşmak için mağazadan ayrıldım. Yaklaşık 15 dakika sonra koku, bir süredir imrendiğim daha tanınabilir yumuşak odunsu kokuya kadar kurumuştu. Sonunda bulduğum için çok mutluydum. Ve eğer denemeseydim ve biraz zaman vermeseydim, püskürttükten sonra başka bir koku olduğunu düşünürdüm ve kesinlikle almayı bırakırdım. Kesinlikle bir deneyin.
Harika ve çok erkeksi kokuyor ama oldukça genel. 2000'lerde bir alışveriş merkezindeki gençliğime geri götürüyor beni. İyi anılar ama 25 yaş üstü birinin muhtemelen giyeceği bir şey değil. Ayrıca çok pahalı olduğunu düşünüyorum.
Ortaokul soyunma odası gibi kokuyor, baş ağrısı yapıyor ve boğazı yakıyor
Bence berbervari bir pafüm. Çok severim
Benim için Fierce, odunsu bir koku, sıcak ve misk. Açılışı uzun sürmez ve koku güçlü odunsu notalarla hızla etrafa sarılır. Uzun ömürlü olması benim için iyi (en az 6-8 saat kalıcı) ve yayılım orta ve güçlü arasında. Bu çok yönlü kokuyu tüm yıl boyunca kullandım. İlkbahar ve sonbaharda daha iyi gidiyor. Güzel bir imza parfümüdür
Fierce istiyorsanız, sadece Fierce satın alın. Legend veya Percival modellerini almayın. Harika.
Bunu yakın zamanda aldım. Çok uzun sürdüğünü söyleyemem ama yumuşak yayılımını seviyorum. Legend'den daha iyi kokuyor. Bağımlılık yapıcı.
Bunun için tek kelime. söylenir. SEKSİ. Harika olduğu için kendime bir şişe almak istiyorum. (kadınım) :D
Kocam ilk tanıştığımızda bu kolonyaya sahipti ve neredeyse her gün kullanır. Buna rağmen ona başka parfümler aldım ama nafile. Bence MUHTEŞEM kokuyor çünkü benim için özel bir anlamı var. Hem şişede hem de onun üzerinde sağlam kokuyor.
Ne kadar popüler olduğu umurumda değil. Herkes kullanır oldu.
Bu kokuyu ne kadar sevsem de oldukça pahalı ve o kadar kalıcı olduğunu düşünmüyorum. Ben gündüz kokusu olarak kullanıyorum ve düzenli olarak kullandığımda iltifat alıyorum ama pahalı ve kolonya olarak bence fiyatına değmez. Bunu ALberto Sego parfüm edp formunda yapmış ve koku neredeyse aynı oradan alıuyorum performans daha iyi.
Bu kokuya o kadar aşığım ki, nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Kelimenin tam anlamıyla Abercrombie'ye gider ve kendime bu kokuyu sıkar ve dışarı çıkarım. Erkek kokusu olduğunu biliyorum ama harika kokuyor .
Şu anda Abercrombie
kokuyu sevmiyorum, satın almak istemiyorum ama genel olarak iyi ve kocam onu seviyor.
Mağazadan 30 metre ötede duyularıma saldıran koku. Güzel dediğimi umacaksınız ama mağazaya girmiyorum.
Bu kolonyaya bayıldım. Ne zaman bir erkeğin onu giydiğini görsem, anında kıyafetlerini yırtma isteği duyarım haha ​​:) Fiyatı büyük bir hayal kırıklığı olsa da, sevgililer günü için erkek arkadaşına kolayca satın alabileceğin bir şey değil. Paranız varsa kesinlikle erkeğiniz için hatta kendiniz için almanızı tavsiye ederim çünkü birçok kız da bu kolonyayı kullanıyor :)
Ne diyebilirim ki bu güzel parfüme. SAF İYİLİK Bunu 10 şişeden fazla aldım 60'tan fazla farklı parfümüm ve hatta Chanel No.5 parfümüm var ama hiçbir şey bunun kadar güzel kokmuyor. Babam da bunu kullanıyor.
Bu koku benim ilk aşkımdı ve defalarca satın aldığım tek koku. İlk şişemi 2008'de aldım. Sonunda ilki biten parfümün 100 ml'lik bir şişe ve ardından 2014'te 200 ml'lik bir şişesini satın aldım. Ne yazık ki 200 ml'lik şişem çalındı ​​ve şimdi yeniden formülasyonları okuduktan sonra satın almayı gerektirip gerektirmediğini düşünüyorum. Normalde buna biz parfüm diyoruz ama kolonya formunda bir ürün. İltifatlar eksik olmaz ve hafif bir parfümdür. Rahatsız edici değil.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER